$napis="Absolventi bakalářského studijního programu Matematika";
include "zacatek.inc";
?>
Aplikovaná matematika
Akademický rok 2008/2009
Veronika Bernhauerová
Pavel Říha
Akademický rok 2007/2008
Adam Zupko
Akademický rok 2005/2006
Martin Kubeczka
Lenka Obadalová
Akademický rok 2004/2005
Radek Hudeczek
Jaroslav Dorňák
Vojtěch Dorňák
Ing. Ivana Kvasniaková
Akademický rok 2003/2004
Alena Ščerbová
Akademický rok 2002/2003
Kateřina Češková
Simona Kantorová
Martina Kudělková
Akademický rok 2000/2001
Martin Petruželka
Taťána Vymětalová
Akademický rok 1998/99
Petr Harasim, absolvoval s vyznamenáním
Aplikovaná matematika pro řešení krizových situací
Akademický rok 2009/10
Petra Adámková
Eva Kučová
Pavla Martiníková
Helena Skowronová
Petr Šarman
Akademický rok 2008/09
Milena Chovancová
Radek Do
Kateřina Honkýšová
Lucie Koždoňová
Renata Michnová
Petra Proskeová
Michal Richter
Bc. Tomáš Satke
Lenka Siváková
Akademický rok 2007/08
Zuzana Hyblerová
Barbora Kaniová
Jarmila Mikuláštíková
Jana Pechová, absolvovala s vyznamenáním
Andrea Peterková
Lucie Rohanová
Akademický rok 2006/07
Blanka Běťáková
Václav Menšík
Tereza Pestečková
Jiřina Rauerová
Jan Stoklasa, absolvoval s vyznamenáním
Akademický rok 2005/06
Zuzana Coufalová
Lubomír Drahotský
Petr Gade
Jan Libo
Žaneta Vojtáková
Akademický rok 2004/05
Jan Kornas
Eliška Onderková
Alena Kloudová
Miroslava Polášková
Šárka Rečková
Roman Tománek
Josef Vícha
Matematické metody v ekonomice
Akademický rok 2009/2010
Bc.Veronika Bernhauerová
Ivo Černý
Monika Ditrichová
Ondřej Malota
Štěpánka Nováková
Akademický rok 2007/2008
Pavlína Kyselá
Tereza Maturová
Veronika Solnická, absolvoval s vyznamenáním
Réka Struhár
Akademický rok 2006/2007
Barbora Kaličinská, absolvovala s vyznamenáním
Michal Martinásek
Jarmila Salichová
Akademický rok 2005/2006
Radka Grygarová
Jana Kahánková
Zuzana Malčíková
Kristýna Ohnhäuserová
Akademický rok 2004/05
Martina Bičejová
Jana Dostálová
Bc. Miroslava Polášková
Akademický rok 2003/04
Jana Bystrická
Veronika Houfová
Sandra Ševčíková
Ondřej Zikmund
Akademický rok 2002/03
Petra Zlatníková
Akademický rok 2001/02
Pavlína Bínová
Petra Drábková
Jitka Fládrová
Ing. Jan Melecký
Lenka Pavlíčková
Miloš Slepička
Mgr. Jitka Svojanovská
Petr Šimíček
Akademický rok 2000/2001
Kateřina Bartoňová
Lucie Chupíková
Michal Kozelka
Jana Kučerová
Milena Kučerová
Hana Neckařová
Ondřej Svoboda
Renáta Šidlová
Hana Vysloužilová
Akademický rok 1999/2000
Ivana Dluhá
Pavlína Dohnalová
Jan Josífko
Pavlína Kukulišová
Lucie Machalová
Pavlína Sedlářová
Markéta Šuléřová
Olga Tvarůžková
Martin Lesák
Markéta Vítková
Akademický rok 1998/99
Kamila Bučková
Jitka Dluhá
Marcela Košová
Daniel Plaček
Akademický rok 1997/98
Patrik Mana
Radim Marzoll
Petr Soukal
Petr Zámorský
Akademický rok 1996/97
Pavel Doležal
Lenka Kirchnerová, absolvovala s vyznamenáním
Pavla Klásková
Radim Petr
Eva Petrásová
Lenka Pindurová
Pavel Rak, absolvoval s vyznamenáním
Monika Rusková
Marta Šipulová
Věra Vyvlečková
Eva Wenigrová
Akademický rok 1995/96
Adrian Baran
Martin Binar
Jana Harabišová
Eva Klapetková
Kateřina Trägerová (Komedová)
Iva Zillichová
Obecná matematika
Akademický rok 2008/2009
Petra Hrstková
Jakub Šotola, absolvoval s vyznamenáním
Akademický rok 2007/2008
Vladimíra Rusinská
include "konec.inc";
?>