Aplikovaná matematika

Akademický rok 2008/2009

Veronika Bernhauerová
Pavel Říha

Akademický rok 2007/2008

Adam Zupko

Akademický rok 2005/2006

Martin Kubeczka
Lenka Obadalová

Akademický rok 2004/2005

Radek Hudeczek
Jaroslav Dorňák
Vojtěch Dorňák
Ing. Ivana Kvasniaková

Akademický rok 2003/2004

Alena Ščerbová

Akademický rok 2002/2003

Kateřina Češková
Simona Kantorová
Martina Kudělková

Akademický rok 2000/2001

Martin Petruželka
Taťána Vymětalová

Akademický rok 1998/99

Petr Harasim, absolvoval s vyznamenáním

Aplikovaná matematika pro řešení krizových situací

Akademický rok 2009/10

Petra Adámková
Eva Kučová
Pavla Martiníková
Helena Skowronová
Petr Šarman

Akademický rok 2008/09

Milena Chovancová
Radek Do
Kateřina Honkýšová
Lucie Koždoňová
Renata Michnová
Petra Proskeová
Michal Richter
Bc. Tomáš Satke
Lenka Siváková

Akademický rok 2007/08

Zuzana Hyblerová
Barbora Kaniová
Jarmila Mikuláštíková
Jana Pechová, absolvovala s vyznamenáním
Andrea Peterková
Lucie Rohanová

Akademický rok 2006/07

Blanka Běťáková
Václav Menšík
Tereza Pestečková
Jiřina Rauerová
Jan Stoklasa, absolvoval s vyznamenáním

Akademický rok 2005/06

Zuzana Coufalová
Lubomír Drahotský
Petr Gade
Jan Libo
Žaneta Vojtáková

Akademický rok 2004/05

Jan Kornas
Eliška Onderková
Alena Kloudová
Miroslava Polášková
Šárka Rečková
Roman Tománek
Josef Vícha

Matematické metody v ekonomice

Akademický rok 2009/2010

Bc.Veronika Bernhauerová
Ivo Černý
Monika Ditrichová
Ondřej Malota
Štěpánka Nováková

Akademický rok 2007/2008

Pavlína Kyselá
Tereza Maturová
Veronika Solnická, absolvoval s vyznamenáním
Réka Struhár

Akademický rok 2006/2007

Barbora Kaličinská, absolvovala s vyznamenáním
Michal Martinásek
Jarmila Salichová

Akademický rok 2005/2006

Radka Grygarová
Jana Kahánková
Zuzana Malčíková
Kristýna Ohnhäuserová

Akademický rok 2004/05

Martina Bičejová
Jana Dostálová
Bc. Miroslava Polášková

Akademický rok 2003/04

Jana Bystrická
Veronika Houfová
Sandra Ševčíková
Ondřej Zikmund

Akademický rok 2002/03

Petra Zlatníková

Akademický rok 2001/02

Pavlína Bínová
Petra Drábková
Jitka Fládrová
Ing. Jan Melecký
Lenka Pavlíčková
Miloš Slepička
Mgr. Jitka Svojanovská
Petr Šimíček

Akademický rok 2000/2001

Kateřina Bartoňová
Lucie Chupíková
Michal Kozelka
Jana Kučerová
Milena Kučerová
Hana Neckařová
Ondřej Svoboda
Renáta Šidlová
Hana Vysloužilová

Akademický rok 1999/2000

Ivana Dluhá
Pavlína Dohnalová
Jan Josífko
Pavlína Kukulišová
Lucie Machalová
Pavlína Sedlářová
Markéta Šuléřová
Olga Tvarůžková
Martin Lesák
Markéta Vítková

Akademický rok 1998/99

Kamila Bučková
Jitka Dluhá
Marcela Košová
Daniel Plaček

Akademický rok 1997/98

Patrik Mana
Radim Marzoll
Petr Soukal
Petr Zámorský

Akademický rok 1996/97

Pavel Doležal
Lenka Kirchnerová, absolvovala s vyznamenáním
Pavla Klásková
Radim Petr
Eva Petrásová
Lenka Pindurová
Pavel Rak, absolvoval s vyznamenáním
Monika Rusková
Marta Šipulová
Věra Vyvlečková
Eva Wenigrová

Akademický rok 1995/96

Adrian Baran
Martin Binar
Jana Harabišová
Eva Klapetková
Kateřina Trägerová (Komedová)
Iva Zillichová

Obecná matematika

Akademický rok 2008/2009

Petra Hrstková
Jakub Šotola, absolvoval s vyznamenáním

Akademický rok 2007/2008

Vladimíra Rusinská